Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС взяла участь у засіданнях Громадської ради при Держфінпослуг і робочої групи, скликаної Держфінпослуг з метою обговорення концептуальних питань подальшого розвитку системи кредитної кооперації

20 вересня у приміщенні Держфінпослуг відбулося засідання Громадської ради при Держфінпослуг, одним з питань порядку денного якого стало обговорення проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації. У засіданні Громадської ради в якості експертів взяли участь президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) Вікторія Волковська, віце-президент Національної асоціації кредитних спілок України Людмила Кравченко та заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик. Позицію Держфінпослуг на засіданні представляла заступник Голови Держфінпослуг Ірина Говорун.

За результатами обговорення Громадська рада дійшла висновку, що необхідно доопрацювати проект Концепції з максимальним долученням до цього процесу громадськості й професійних експертів. У свою чергу, Громадська рада сформулювала своє бачення щодо низки ключових концептуальних положень, які мають знайти своє відображення в остаточній редакції Концепції. Слід зазначити, що таке бачення в цілому співпало з позицією попередньо офіційно висловленою ВАКС.

21 вересня поточного року відбулося друге засідання робочої групи, скликаної Держфінпослуг з метою обговорення концептуальних питань подальшого розвитку системи кредитної кооперації.

На ньому були розглянуті пропозиції ВАКС, НАКСУ та Німецького проекту «Реформування фінансової діяльності на селі» GIZ/DGRV до проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації.

У роботі групи й обговоренні пропозицій до проекту Концепції взяли участь начальник управління фінансової політики Кабінету Міністрів України, представники Держфінпослуг, Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Міністерства внутрішніх справ, представники ВАКС, НАКСУ та Німецького проекту «Реформування фінансової діяльності на селі» GIZ/DGRV.

Під час обговорення багато уваги було приділено питанням саморегулювання на ринку кредитних спілок, стабілізаційним програмам і гарантуванню вкладів членів кредитних спілок.

Таким чином, найближчим часом будемо очікувати на оприлюднення і, відповідно, для обговорення доопрацьований проект Концепції розвитку кредитної кооперації.

Сподіваємося, що наслідком цих засідань і бурхливих обговорень стане суттєвий перегляд раніше запропонованого проекту Концепції.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net