Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг і Німецький проект технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» GIZ/DGRV презентували довідник для членів кредитних спілок

У приміщенні Держфінпослуг сьогодні (15 вересня) відбулася презентація довідника за участю заступника Голови Держфінпослуг Говорун Ірини Олександрівни та Керівника Німецького проекту  технічної допомоги «Реформування  фінансової діяльності в сільській місцевості» GIZ/DGRV Анни Гамбург.

У рамках співпраці Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України з проектом міжнародної технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» Німецької Кооперативної Асоціації Райффайзен (DGRV) та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) було видано брошуру «Довідник члена кредитної спілки: кредитні та депозитні послуги кредитних спілок».

У довіднику розкрито зміст законодавчих і нормативно-правових актів, що регулюють діяльність кредитних спілок та правовідносини щодо членства в кредитних спілках. Для ефективного інформування споживачів фінансових послуг кредитних спілок довідник містить відповіді на типові питання щодо діяльності кредитних спілок, а також рекомендації членам кредитної спілки щодо формування ефективних заощаджень і запозичень для планування бюджету своєї родини.

Розроблення брошури є важливим кроком на шляху підвищення поінформованості населення, в тому числі для більш чіткого розуміння та обізнаності громадян стосовно діяльності системи кредитної кооперації та прав і обов’язків члена кредитної спілки.

Планується, що цей довідник кредитні спілки будуть розповсюджувати сере своїх дійсних і потенційних членів. У тому числі ВАКС рекомендувала кредитним спілкам, які є членами асоціації, презентувати «Довідник члена кредитної спілки: кредитні та депозитні послуги кредитних спілок» під час Дня відкритих дверей, що відбудеться 20 жовтня в рамках святкування Міжнародного дня кредитних спілок.

Більше про ініціативу проведення Дня відкритих дверей читайте тут.  

Оскільки надруковано обмежений наклад довідників, на офіційному сайті Держфінпослуг розміщено електронну його версію >>>

Фото з цієї події — у розділі «Фоторепортаж» >>>

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net