Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося чергове засідання Держфінпослуг, у відкритій частині якого обговорювався проект Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг

 

15 вересня 2011 р. відбулося чергове засідання Держфінпослуг, у відкритій частині якого обговорювали проект Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг.

За рішенням Держфінпослуг до проекту Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг будуть внесені зміни, запропоновані Міністерством юстиції.

Так Міністерство юстиції запропонувало виключити норму про те, що «Кредитна спілка зобов'язана здійснювати діяльність з надання фінансових послуг на підставі договорів, які повинні відповідати вимогам законодавства, у тому числі Цивільного кодексу України, статті 6 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», статті 11 Закону України «Про захист прав споживачів» та примірним договорам, а також містити:…» і викласти це положення відповідно до вимог Цивільного кодексу, вилучивши з положення «примірні договори».

Також на засіданні в черговий раз розглядалися питання щодо регулятивного податку в сфері регулювання ринків фінансових послуг, а саме зауваження Мінюсту до проекту змін до Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net