Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг надала відповідь на лист ВАКС щодо виключення кредитних спілок з Державного реєстру фінансових установ

 

ВАКС отримала відповідь Держфінпослуг на свій лист від 04.08.11 № 01-67, в якому підіймалися питання виключення кредитних спілок з Державного реєстру фінансових установ. Звернення з таким листом було зумовлено тим, що 28 липня поточного року на своєму черговому засіданні Держфінпослуг за невиконання заходів впливу та в зв’язку з відсутністю за заявленим місцезнаходженням виключила інформацію з Державного реєстру фінансових установ й анулювала свідоцтва про реєстрацію 23 кредитних спілок.

ВАКС у своєму листі, зокрема, звернула увагу регулятора на те, що до асоціації доволі часто звертаються громадяни-члени кредитних спілок, що виключені з Державного реєстру, щоб отримати будь-яку інформацію щодо подальшої долі їхніх грошей, вкладених до кредитної спілки, інформація про яку останнім часом вилучена з Державного реєстру. Відсутність кредитних спілок за місцезнаходженням, зазначеним у Свідоцтві про фінансову установу, інформація про яке внесена до Державного реєстру фінансових установ, часто викликана змушеною зміною оренди приміщень. З метою дотримання законодавчо встановленого порядку кредитні спілки за 3—4 дні реєструють зміни в органах державної реєстрації, однак в Держфінпослуг ці процедури займають місяці.

Враховуючи викладене, ВАКС запропонувала Держфінпослуг розглянути питання щодо запровадження процедури внесення змін про місцезнаходження та зміни назви фінансової установи до інформації у Реєстрі по заявочному принципу. Держфінпослуг підтримала таку ініціативу ВАКС і висловила свою готовність вдосконалювати процедури щодо ухвалення рішень стосовно переоформлення свідоцтва про реєстрацію фінансової установи.

Запровадження такої процедури потребує внесення змін до нормативно-правових актів. У звязку з цим пропонуємо членам ВАКС на адресу асоціації надавати свої пропозиції щодо внесення таких змін: office@vaks.org.ua.

Повний текст відповіді Держфінпослуг >>>

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net