Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Зелений туризм у поєднанні з гуцульським феноменом: кредитні спілки обмінювалися досвідом під час конференції

«Соціальна програма: зелений туризм. Гуцульський феномен — мистецтво жити й творити» — таку назву мала конференція, що відбулася 27—28 серпня в м. Косові за ініціативи кредитної спілки «Косівська» та за підтримки Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) і проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і Німецької кооперативної асоціації «Райффайзен» (DGRV).

Послухати про досвід кредитної спілки «Косівська», подивитися, як на практиці працює програма зеленого туризму, і поділитися власними надбаннями в цьому напрямку завітало близько 50 керівників і співробітників українських кредитних спілок з різних регіонів.

Крім того, в конференції взяли участь міський голова міста Косів пан Микола Фокшей, голова Української кооперативної ради Канади Ольга Шевель, Президент ВАКС Вікторія Волковська, Голова правління ВАКС Галина Шатирко, Голова правління Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» і Голова правління Української об’єднаної кредитної спілки Іван Вишневський, підприємці м. Косів.

Під час конференції виступаючі неодноразово наголошували на тому, що наразі соціальна програма зеленого туризму для України — один з найкращих способів продемонструвати іноземцям і своїм громадянам багатство країни, її можливості як туристичного осередку, створити нові робочі місця, а також реальна можливість підтримувати родини, які не хочуть їхати з рідного краю і готові вкладати власну працю в його розвиток, підштовхувати молодь освоювати ремісничі професії.

На прикладі міста Косів учасники конференції на власні очі змогли побачити зелений туризм у дії: частина садиб, в яких вони мешкали, була побудована саме завдяки коштам, наданим у кредит спілкою «Косівська». Проте кредитування приватних підприємців — це не єдина місія кредитівки в частині зеленого туризму. За словами Оксани Довгун, голови кредитної спілки «Косівська», у спілці починаючих підприємців вчать правильно надавати необхідні туристам послуги, робити цю справу рентабельною, а також установлювати лояльну цінову політику.

Зараз познайомитися з гуцульським феноменом до м. Косів приїжджають з різних куточків як України, так і світу. І це не дивно, бо гостинність, відкритість, майстерність і самобутність місцевих мешканців не може залишити байдужим, напевно, жодну людину. І коли в очах відпочиваючих бачиш захоплення, переповнюєшся гордістю за власну країну, як би складно в ній не жилося. І це ще раз доводить, що кредитні спілки потрібні українцям і мають право на існування, розвиток і підтримку держави.

Фото з конференції — у розділі «Фоторепортаж» >>>

Детальніше про цю подію читайте у «Віснику кредитної кооперації» № 6 за серпень 2011 р.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net