Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

На черговому засіданні Держфінпослуг розглядалося питання щодо відхилення зауважень Держкомпідприємництва

На черговому засіданні Держфінпослуг, 18 серпня 2011, розглядалося питання щодо відхилення зауважень Держкомпідприємництва до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулятивного податку у сфері регулювання ринків фінансових послуг)» та до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (щодо регулятивного податку у сфері регулювання ринків фінансових послуг)».

Йдеться про запровадження на ринку фінансових послуг регуляторного податку (збору) шляхом внесення певних змін до законодавчих актів.

ВАКС неодноразово звертала увагу державних органів на передчасність ухвалення запропонованих Держфінпослуг законопроектів, якими пропонується встановлення регуляторного податку (збору), який мають сплачувати фінансові установи за здійснення Уповноваженим органом регулювання та нагляду за відповідними фінансовими ринками.

ВАКС неодноразово наголошувала, що ухвалення цих законопроектів і, відповідно, встановлення плати за регулювання чи навряд поліпшать ситуацію, проте будуть важким фінансовим навантаженням для ринку, особливо в сучасний посткризовий період.

І, не зважаючи на те, що Держфінпослуг не хоче приймати зауваження Держкомпідприємництва (див. формулювання питання відкритою частини чергового засідання Держфінпослуг), ми радіємо, що певні державні органи наші обґрунтування та побоювання беруть до уваги й не погоджуються з пропозиціями регулятора ринку фінансових послуг (рішення Держкомпідприємництва ›››).

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net