Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Оприлюднений проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту прав споживачів фінансових послуг)»

 

5 серпня Держфінпослуг оприлюднила проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту прав споживачів фінансових послуг)».

Відповідно до проекту нормативно-правового акту зміни вносяться в Закон України «Про захист прав споживачів», а саме у визначення понять «продукція», «споживач» та «споживчий кредит». А також до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» у положення щодо договорів про надання фінансових послуг.

Відповідно до аналізу регуляторного впливу проект Закону спрямований на усунення прогалин у законодавстві, які полягають у тому, що існує недостатній рівень знань споживачів фінансових послуг про зміст небанківських фінансових послуг, про ризики, які виникають у процесі надання цих послуг, а також про права споживачів під час отримання фінансових послуг. Також з метою вдосконалення  захисту прав споживачів фінансових послуг під час укладення договорів про надання фінансових послуг необхідно на законодавчому рівні зобов’язати фінансові установи викладати тексти договорів простою та зрозумілою мовою.

Цілями державного регулювання регуляторного акта є встановити правові механізми для вдосконалення системи захисту прав споживачів фінансових послуг і забезпечення її ефективності.

З текстом проекту нормативно-правового акту можна ознайомитися тут

ВАКС пропонує своїм членам надавати пропозиції та зауваження щодо проекту Закону на адресу: office@vaks.org.ua.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net