Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Ліга кредитних спілок Черкащини провела чергову конференцію

У приміщенні кредитної спілки «Кредит-Союз» 24 вересня 2010 року проходила чергова конференція Ліги кредитних спілок Черкащини (ЛКСЧ). У заході взяли участь 8 представників кредитних спілок з усіх представлених у ЛКСЧ. 
Голова Ліги Володимир Казарінов на початку конференції затвердив протокол попередніх зборів ЛКСЧ, що відбулися в травні 2010 року. 
Порядок денний конференції був такий:
1. Звіт правління.
2. Звіт ревізійної комісії.
3. План роботи асоціації на ІІ півріччя 2010 р.
4. Зміни до Статуту асоціації «Ліга кредитних спілок Черкащини».
5. Членство в асоціації «Ліга кредитних спілок Черкащини».
6. Виступ представника ВАКС.
7. Різне.
За звітний період правління Ліги провело 5 робочих засідань, було розглянуто 26 питань щодо роботи Ліги кредитних спілок Черкащини. Також вперше була розглянута скарга одно з членів кредитної спілки по факту невиконання умов договору перед ним по депозитному договору. Варто зазначити, що цей вкладник був членом кредитної спілки, яка не входить до Ліги кредитних спілок Черкащини, але місцева Асоціація з’ясувала причину такої ситуації й надала змістовну відповідь вкладнику, котрий звернувся. Подібна робота показує необхідність місцевих асоціацій як первинного органу у вирішенні конфліктних ситуацій у середині кредитних спілок.
Також асоціація зверталась до місцевої податкової інспекції зі своїми пропозиціями щодо нової редакції Податкового кодексу.
Під час виступу голови Асоціації прозвучала подяка Всеукраїнській асоціації кредитних спілок за допомогу в організації семінару з партнерами ВАКС, а саме з Канадсько-Українським зерновим проектом, який безкоштовно проводив семінар для членів ЛКСЧ. Це — вклад у розвиток як кредитно-кооперативного руху Черкащини, так і допомога в роботі місцевої асоціації.
При доповіді ревізійної комісії були озвучені фінансові показники роботи Ліги. З огляду на представлену інформацію слід сказати, що попереднє керівництво Асоціації халатно ставилося як до ведення бухгалтерії, так і до роботи Ліги. Станом на день переобрання нового Правління ЛКСЧ на рахунку було 52 грн, зараз — вже 5 000 грн, і ця сума збільшується, відповідно покращується робота Ліги.
У робочій атмосфері пройшло обговорення змін до Статуту; голова правління доповів, чому саме потрібні такі зміни до головного документу Асоціації.
Також на обговорення було винесено питання про виключення деяких кредитних спілок з членів Ліги кредитних спілок Черкащини за невиконання статутних умов членства. Зокрема до таких кредитних спілок належать:
1. «Добросвіт».
2. «Незалежність».
3. «Альянс».
4. «Освіта».
5. «Рантьє».
6. «Інвест-Капітал».
Таким чином, у лавах Ліги кредитних спілок Черкащини залишилось 12 кредитних спілок.
Під час свого виступу представник ВАКС, директор з питань регіонального розвитку Олексій Волотовський розповів членам ЛКСЧ про останні новини Всеукраїнської асоціації кредитних спілок. Також Олексій Волотовський наголосив на останніх змінах у законодавстві, що безпосередньо стосуються роботи кредитних спілок. Слухачів зацікавила інформація про заходи, як ВАКС планує провести протягом вересня — грудня 2010 р.
Основними напрямками роботи члени Ліги кредитних спілок Черкащини для себе визначили організації на базі їхньої Ліги навчальних заходів для працівників кредитних спілок, а також представництво інтересів на місцевому рівні.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net