Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

 •  

До уваги відповідальних осіб кредитних спілок, які організовують роботу, пов'язану із захистом персональних даних при їх обробці, відповідно до закону

Міністерство Юстиції України затвердило форму заяви про реєстрацію бази персональних даних та порядок подання заяв про реєстрацію бази персональних даних.

 

Міністерство Юстиції України затвердило форму заяви про реєстрацію бази персональних даних та порядок подання заяв про реєстрацію бази персональних даних.

1. Міністерство Юстиції України наказом від 08.07.2011 № 1824/5 «Про затвердження форм заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних і порядку їх подання» (додається)  затвердило:
 • Форму заяви про реєстрацію бази персональних даних (додається).
 • Форму заяви про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних (додається).
 • Порядок подання заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних (додається).

Наказ набуває чинності з дня офіційного опублікування.

2. Наказ ухвалено на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних» та  Постанови  Кабінету міністрів України від 25 травня 2011 р. № 616: «Про затвердження Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення».

3. На веб-сайті ДСЗПД http://www.zpd.gov.ua/indexDovidkaInfo.html, у рубриці «Довідкова інформація для організацій » та «Реєстрація баз персональних даних», Ви можете знайти:

 • Контактну  інформацію щодо реєстратора.
 • Відповіді на питання щодо віднесення інформації до персональних даних та необхідності реєстрації баз персональних даних.

4. Додатково повідомляємо, що з 01.01.2012 р. набуває чинності  Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних » від 2 червня 2011 року № 3454-VI,  яким встановлена відповідальність за ухилення від реєстрації баз персональних даних.

5. Ще раз нагадуємо ПЕРЕЛІК ПЕРШОЧЕРГОВИХ ДІЙ, ЩО НЕОБХІДНО ВЧИНИТИ КРЕДИТНІЙ СПІЛЦІ у зв’язку із набранням чинності з 01.01.2011 р. Закону України «Про захист персональних даних»:

 1. Отримати від членів кредитної спілки згоду на обробку персональних даних.(ст.2, 6,7,11,12,14-16,20,21 Закону).
 2. Внести зміни до положення «Про документообіг» чи іншого внутрішнього положення в частині визначення мети обробки персональних даних та переліку даних що належать до інформації з обмеженим доступом (ст. 5, 26 Закону).
 3. Визначити структурний підрозділ або відповідальну особу, яка організовує роботу, пов'язану із захистом персональних даних при їх обробці, відповідно до закону (ст.24 Закону).
 4. Зареєструвати бази персональних даних (ст. 9 Закону ) згідно вимог Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення затвердженого Кабінетом Міністрів України.
 5. Затвердити порядок обробки персональних даних у базах персональних даних розроблений на основі Типового порядку обробки персональних даних у базах персональних даних , що має бути  затверджений уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних - Державною службою України з питань захисту персональних даних (ст.6 Закону). (СТАНОМ НА СЬОГОДНІ ТИПОВИЙ ПОРЯДОК ДСЗПД ЩЕ НЕ ЗАТВЕРДЖЕНО, АЛЕ ВЖЕ РОЗРОБЛЕНО ТА ПОДАНО В МІНЮСТ).

Підготовлено юридичною службою Об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів»

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net