Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Президент ВАКС взяла участь у відкритій частині чергового засідання Держфінпослуг

Вікторія Волковська висловила Держфінпослуг подяку за затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг у редакції, якою враховані пропозиції та зауваження в тому числі ВАКС.
Так з набуттям чинності цього документу можливе отримання безстрокової ліцензії, якщо протягом попереднього строку користування ліцензією до кредитної спілки не застосовувалися заходи впливу. Окрім того, документи, які надаються для отримання ліцензій, відтепер матимуть вичерпний перелік.
У той же час Президент ВАКС не могла не звернути увагу Членів Комісії на запропонований Держфінпослуг проект Розпорядження «Про затвердження змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 29.12.2003 № 188 «Про встановлення плати за видачу ліцензій», яким не передбачено окремого розміру плати за строкову ліцензію. Так, відповідно до запропонованого Держфінпослуг проекту, у разі отримання ліцензії на три роки, ліцензіат повинен сплатити ті ж самі 12 500 грн, що передбачені як розмір плати за отримання безстрокової ліцензії.
Вважаємо, що такий розмір плати за ліцензію на три роки не є економічно обґрунтованим, про що і зауважила В. Волковська.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net