Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Комітет ВР України провів громадські слухання проекту Податкового кодексу України

30 вересня цього року президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) взяла участь у громадських слуханнях щодо проекту Податкового кодексу України, що були проведені за ініціативою комітету ВР України з питань податкової та митної політики. 
У ході громадських слухань представники державних органів представили проект Податкового кодексу, внесеного Кабінетом Міністрів України та навели його головні цілі й новели.
Представники професійних об’єднань/асоціацій висловили свої зауваження та рекомендації до проекту Податкового кодексу й надали пропозиції до Комітету.
Напевно, вперше в державі законопроект обговорювали три сторони: представники державних органів, народні депутати й професійні об’єднання. Слід зауважити, що чимала кількість гострих питань щодо оподаткування діяльності кредитних спілок була вирішена в рамках обговорень і роботи ВАКС з комітетом Верховної Ради з питань податкової та митної політики. Під час обговорень проекту були зняті досі не вирішені питання щодо використання фінансовими установами розрахунково-касових апаратів. 
Будемо сподіватися, що в першому читанні, яке очікується вже в жовтні цього року, буде прийнятий за основу саме цей проект, узгоджений по багатьом питанням з ринком фінансових послуг.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net