Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представник ВАКС взяв участь у черговому засіданні Держфінпослуг

7 липня представник ВАКС взяв участь у черговому засіданні Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Серед інших на цьому засіданні розглядали такі проекти документів і рішень Держфінпослуг:

  • Про схвалення для оприлюднення проекту розпорядження Держфінпослуг «Про погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Концепції розвитку системи кредитної кооперації», відповідно до якого Комісія ухвалила рішення не оприлюднювати на офіційному веб-сайті Держфінпослуг проект змін до Концепції, а лише доручити здійснити процедуру погодження проекту змін до Концепції з визначеним Планом заходів щодо врегулювання проблемних питань кредитної кооперації, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.06.2011р., органами державної влади та професійними об’єднаннями кредитних спілок.
  • Про погодження пропозицій департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур щодо врахування зауважень і пропозицій Держпідприємництва, Мінекономіки й Антимонопольного комітету України до проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 29.12.2003 р. № 188 «Про встановлення плати за видачу ліцензій», по якому Комісією ухвалено рішення щодо врахування в проекті змін усіх зауважень і пропозицій державних органів.
  • Про схвалення для повторного оприлюднення проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження змін до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 29.12.2003 р. № 188 «Про встановлення плати за видачу ліцензій», де враховано зауваження та пропозиції державних органів влади, по якому Комісією ухвалено рішення оприлюднити зміни на офіційному веб-сайті Держфінпослуг.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net