Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбувся практикум ВАКС «Формування та подання кредитними спілками звітних даних до Держфінпослуг»

 

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок 30 вересня 2010 року провела практикум «Формування та подання кредитними спілками звітних даних до Держфінпослуг».
Доповідачами на цьому заході виступили представники Держфінпослуг і практики ринку кредитних спілок.
Зокрема під час практикуму було детально розглянуто такі питання:

  • Загальні правила, терміни та порядок складання й подання звітних даних про діяльність кредитної спілки до Держфінпослуг.
  • Типові помилки, що трапляються при складанні та поданні звітних даних кредитної спілки до Держфінпослуг, можливі шляхи уникнення цих помилок.
  • Вимоги Держфінпослуг до програмного забезпечення, що використовує кредитна спілка для підготовки та складання звітних даних і встановлені Держфінпослуг формати електронних звітних даних кредитних спілок.
  • Типові помилки при складанні та поданні електронних форм звітних даних до Держфінпослуг та можливі шляхи їх уникнення.
  • Особливості корегування звітних даних і подання таких до Держфінпослуг у разі самостійного виявлення помилок у бухгалтерській звітності.
  • Виявлення Держфінпослуг недостовірної інформації в звітних даних кредитної спілки, що виникає на підставі помилок у бухгалтерській звітності, та можливі методи перевірки на наявність недостовірних даних у звітах при підготовці в кредитній спілці.
  • Перспективи та напрями внесення змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками, затвердженого розпорядження Держфінпослуг від 25.12.2003 р. № 177.
  • Окремі аспекти фінансового планування в кредитній спілці на підставі аналізу звітних даних, що подаються до Держфінпослуг.

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок висловлює подяку за участь у практикумі представника Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг і практикам і сподівається, що під час цього заходу кредитні спілки отримали необхідну інформацію й набуті знання будуть корисні в їхній подальшій роботі.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net