Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг оприлюднила проект розпорядження щодо застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу. ВАКС готує пропозиції

 

15 червня Держфінпослуг оприлюднила проект розпорядження «Про затвердження Змін до Положення про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу».

Проект розпорядження розроблено з метою забезпечення захисту інтересів споживачів фінансових послуг, врегулювання порядку застосування заходів впливу та приведення у відповідність норм Положення про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу до пункту 7.4 Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг та інших законодавчих актів України.

Основними цілями розробки та затвердження  розпорядження є забезпечення захисту прав осіб, щодо яких застосовуються заходи впливу; встановлення у розпорядженні (приписі) строку набрання чинності розпорядженням (приписом); зазначення у рішенні про зупинення (обмеження) дії ліцензії строку для усунення порушень, які стали підставою для обмеження або зупинення дії ліцензії та повідомлення про це Держфінпослуг; вдосконалення порядку застосування заходів впливу за порушення вимог законодавства про фінансові послуги.

З текстом проекту нормативно-правового акту можна ознайомитися тут.

Пропонуємо членам ВАКС надавати свої пропозиції до проекту розпорядження шляхом заповнення порівняльної таблиці та надсилати їх юрисконсульту ВАКС Надії Волотовській на адресу:  office@vaks.org.ua  до 4 липня.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net