Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг вносить зміни до підзаконних нормативно-правових актів

9 червня Держфінпослуг оприлюднила проект розпорядження «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України».

Проект розпорядження розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Дежфінпослуг у відповідність до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Закону України «Про страхування», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Нагадаємо, 7 квітня 2011 р. Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця», який набрав чинності 07.05.2011 р. Зазначеним Законом вносяться зміни до частини другої статті 35 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», до абзацу другого частини четвертої статті 38 Закону України «Про страхування», а також до деяких статей Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців». Так до заяви про видачу ліцензії або дозволу додається, окрім інших документів, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців замість свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Відповідно до деяких нормативно-правових актів Держфінпослуг до заяви про реєстрацію фінансової установи або заяви про видачу ліцензії на певний вид діяльності передбачено подання до Держфінпослуг копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.

Таким чином, норми деяких нормативно-правових актів Держфінпослуг необхідно привести у відповідність до частини другої статті 35 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Повний текст проекту на веб-сайті Держфінпослуг.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net