Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Президент ВАКС В. Волковська взяла участь у черговому засіданні Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

 

9 червня Президент ВАКС В. Волковська взяла участь у черговому засіданні Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

Серед інших на цьому засіданні розглядалися важливі для ринку кредитних спілок проекти:

  • Про затвердження Методичних рекомендацій тимчасовим адміністраторам щодо організації роботи тимчасової адміністрації в кредитних спілках.
  • Про схвалення для оприлюднення проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження Змін до Положення про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу» (більшість пропозицій, наданих ВАКС, враховано).
  • Про погодження пропозицій департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами щодо врахування або відхилення зауважень учасників ринків фінансових послуг до проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок» (проект розроблено з урахуванням пропозицій і зауважень ВАКС, проте його затвердження перенесено на наступне засідання через те, що за пропозицією ВАКС проект буде розглянуто разом з відповідними змінами до Розпоряджень Держфінпослуг № 7 і № 177).  

Під час засідання В. Волковська обґрунтувала та пояснила пропозиції до проектів правових актів, навела приклади застосування правових норм, проте, на жаль, від ринку кредитної кооперації Президент ВАКС була присутня одноособово. 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net