Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Національна інформаційна кампанія «Не дай СНІДу шанс!»

Шановний Партнере,

Всесвітній День боротьби зі СНІДом єднає людей як в Україні, так і в усьому світі. Вже втретє в рамках Національної інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у грудні 2011 року ми проводимо благодійний галаконцерт.

Національна інформаційна кампанія з профілактики ВІЛінфекції/СНІДу «Не дай СНІДу шанс!» серед загального населення впроваджується Міністерством охорони здоров’я України за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Метою кампанії є зниження темпів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, популяризація відповідальної поведінки, протидія дискримінації та стигматизації людей, які живуть з ВІЛ. Кампанія покликана об’єднати організації та партнерів, які працюють у сфері профілактики ВІЛінфекції/СНІДу. Унікальність кампанії «Не дай СНІДу шанс!» полягає в тому, що її розробка та впровадження стали прикладом успішного партнерства бізнесу, державних установ й громадських об’єднань. Результати пошуку фінансування в рамках кампанії показали корпоративну соціальну відповідальність українського бізнесу. В цілому станом на січень 2011 внесок приватного сектору оцінюється у 10 000 000 грн. (послуги probono та фінансова допомога). Саме завдяки підтримки українського бізнесу кампанія отримала можливість розробляти й друкувати матеріали, розміщувати зовнішню рекламу, транслювати ключові повідомлення по радіо та телебаченню, організовувати інформаційнопросвітницькі масштабні акції тощо.

Однак не лише фінансова підтримка є ключовою. Посольства також долучилися до кампанії, запрошуючи провідних національних виконавців взяти участь у галаконцерті до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у Києві, українські зірки шоубізнесу готові безкоштовно виступити під гаслом «Не дай СНІДу шанс!», телевізійні канали безкоштовно забезпечують телевізійну зйомку концертів з подальшою трансляцією, і, звичайно, підтримка українських та міжнародних громадських організацій є надзвичайно важливою для кампанії.

У 2009 та 2010 роках більше ніж 15 000 глядачів відвідали галаконцерт «Не дай СНІДу шанс!».

Цього року Ваша підтримка та наш досвід зробить галаконцерт ще більш зірковим та незабутнім. Якщо Ви бажаєте долучитися й допомогти фінансово або іншими ресурсами, я буду рада зустрітися з Вами у зручний для Вас час:

Тетяна Хімченко, старший експерт Національної інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!»

T/Ф +38 044 495 5007

M +38 050 353 3349

E Tetyana.Khimchenko@giz.de

Ваша підтримка дуже важлива для кампанії «Не дай СНІДу шанс!»

Ваш внесок у галаконцерт є внеском у боротьбу з ВІЛ/СНІДом в Україні!

Ми гарантуємо, про корпоративну соціальну відповідальність Вашого бізнесу довідаються мільйони

українців!

Більше інформації тут.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net