Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Останні зміни в законодавстві

Пропонуємо вашій увазі останні зміни в законодавстві:
1. 27 липня 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Відповідно до цього Закону, зокрема, частину сьому статті 24 Закону України «Про кредитні спілки» доповнено новою нормою та встановлено, що саморегулівна організація кредитних спілок у межах функцій, делегованих Уповноваженим органом, здійснює регуляторну діяльність з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
З повним текстом нормативно-правового акту можна ознайомитися тут

2. 24 липня 2010 року набрали чинності Зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 07.06.2010 № 372, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.07.2010 за № 515/17810. Змінами, зокрема, передбачено складання первинних бухгалтерських документів й в електронній формі за умови дотримання встановлених законодавством вимог.
Зі змістом нормативно-правового акту можна ознайомитися  тут.

3. 27 липня 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 219 Цивільного процесуального кодексу України щодо терміну розгляду заяви про виправлення описок чи арифметичних помилок у судовому рішенні».
Законом встановлено, що суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Заява про виправлення описок чи арифметичних помилок у судовому рішенні розглядається протягом десяти днів з дня її надходження. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
З повним текстом нормативно-правового акту можна ознайомитися тут.

4. 27 липня 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів». Законом, зокрема, внесено зміни до деяких положень Цивільного кодексу України щодо форми довіреності, виконання зобов’язання внесення боргу в депозит нотаріуса та нотаріальної контори тощо. Також Законом внесено зміни до Закону України «Про кредитні спілки» щодо порядку видачі спадкоємцям довідок про внески та рахунки члена кредитної спілки у разі його смерті та до Закону України «Про заставу» щодо форми договору застави. 
Зі змістом нормативно-правового акту можна ознайомитися  тут.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net