Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Тенденції розвитку ринку кредитних спілок. Діяльність УОКС

Аналіз зведених результатів діяльності кредитних спілок, які є членами ВАКС й учасниками ПЗВ, дозволяє охарактеризувати сучасний стан на ринку кредитних спілок таким чином:

1. Фактично припинилося «падіння» основних кількісних і якісних показників діяльності переважної більшості кредитних спілок та чітко й остаточно окреслилося коло кредитних спілок, які зазнали суттєвого негативного впливу внаслідок фінансової кризи 2008-2009 рр.

2. Відсутні загальні регіональні чи групові закономірності в діловій активності кредитних спілок, як це спостерігалося до 2008 року. Зокрема, зараз навіть в одному регіоні кредитні спілки мають різну динаміку кредитного та депозитного портфеля.

3. У багатьох кредитних спілках спостерігається надлишок ліквідних коштів, які вони в переважній більшості утримують у касі чи на поточних рахунках в банках (середній залишок таких коштів за результатами року склав 9,5 % від активів). Цей факт свідчить про необхідність коригувати фінансову політику кредитних спілок як у частині залучення коштів від населення, так і в частині їх розміщення, у тому числі з метою ефективного управління надлишковою ліквідністю. Одним з джерел збільшення дохідності від розміщення тимчасово вільних коштів кредитної спілки є «депозит до запитання в Українській об'єднаній кредитній спілці».

4. Частина кредитних спілок зіштовхується з проблемою нерівномірного «стихійного» попиту на кредити, коли протягом короткого проміжку часу надходить багато заявок на кредити, у зв'язку з чим кредитні спілки намагаються оперативно залучити додаткові кошти у вкладників. Однак такий попит часто носить нетривалий характер і, як наслідок, сума тимчасово вільних коштів зростає. Для цих кредитних спілок УОКС пропонує кредитну лінію з можливістю негайної вибірки суми кредиту та повернення в будь-який момент. Така послуга дає можливість задовільнити негайний попит на кредити й більш зважено підійти до залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки.

Саме для покращення доступу кредитних спілок до системи управління ліквідністю й оптимізації процесів кредитування минулого року було створено Українську об'єднану кредитну спілку.

Українська об'єднана кредитна спілка за останні 12 місяців надала кредитним спілкам кредити на суму понад 3 млн грн і залучила на внески (вклади) членів кредитної спілки на депозитні рахунки понад 1,5 млн грн.

На сьогодні УОКС є фінансовою установою другого рівня, яка пропонує широкий спектр фінансових продуктів для кредитних спілок.

Кредитні продукти:

  1. Кредит під 19,5 % на строк до 12 місяців на кредитування членів кредитної спілки (максимальна сума кредиту 600 тис грн).
  2. Кредитна лінія під 21 % на строк до 9 місяців на підтримку ліквідності кредитної спілки (максимальна сума кредиту 350 тис грн).
  3. Кредит під 21 % на строк до 32 місяців на кредитування членів кредитної спілки (максимальна сума кредиту 350 тис грн).
  4. Кредитна лінія під заставу внеску (вкладу) на депозитний рахунок в УОКС (+3 % від ставки по внеску на депозитний рахунок).

Депозитні продукти.

  1. Внески до запитання під 10 % річних з можливістю зняття коштів протягом 24 годин з моменту надходження заяви про повернення коштів.
  2. Строкові внески (вклади) на депозитні рахунки.

 

Запрошуємо до співпраці. Детальна інформація про УОКС >>>

 

Українська об'єднанаї кредитна спілка

+38044-498-59-56

http://vaks.org.ua/?menu=uoks

uoks@vaks.org.ua

Інформація щодо вступу http://vaks.org.ua/?menu=terms_of_membership

Інформація про умови кредитів http://vaks.org.ua/?menu=terms_of_credit

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net