Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС висловила свої зауваження щодо внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) звернулася до Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Верховної Ради України стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання ринків фінансових послуг» (реєстраційний номер 7511), яким, у тому числі, передбачено внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Зокрема ВАКС просить врахувати зауваження щодо обмеження можливостей надання посередницьких послуг на фінансових ринках, щодо доповнень до ст. 12 Закону, внесення змін до ст. 28 Закону, можливостей збільшити строк ухвалення рішення про видачу ліцензії або про відмову в її видачі, змін до ст. 40 Закону, а також щодо штрафних санкцій до учасників ринків фінансових послуг і відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з діяльністю на ринках фінансових послуг.

Повний текст листа ВАКС ›››

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net