Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Проект DGRV/GIZ «Підтримка фінансової діяльності в сільській місцевості», ВАКС і ПЗВ ініціювали та провели робочу зустріч з представниками державних органів влади

У робочій зустрічі, яка відбулася 1 квітня, взяли участь представники Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Учасники зустрічі підсумували ознайомчий візит до Німеччини, організований Проектом технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» GiZ/DGRV з 14 до 19 березня 2011 року.

У рамках зустрічі фахівці й експерти Проекту DGRV/GIZ, ВАКС і ПЗВ презентували зміни та доповнення до Закону України «Про кредитні спілки» та законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності системи кредитної кооперації» (реєстраційний номер 2256).

За підсумками обговорення та дискусій учасники зустрічі домовилися про взаємодію та координацію в роботі з метою подальшого розвитку та стабілізації системи кредитної кооперації України.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net