Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Про переваги роботи з кредитними спілками під час Міжнародного Агроінвест Форуму

У Запоріжжі 10 березня 2011 р. відбувся Міжнародний Агроінвест Форум, організатором якого є Запорізька торгово-промислова палата.

Мета форуму — розглянути специфіку інновацій в аграрному секторі, визначити перспективи й джерела фінансування інноваційної діяльності підприємств АПК.

Представники від Асоціації кредитних спілок Запорізької області (АКСЗО) Роматенко Т. В. й Бессонов З. Ю. виступали з доповідями на тему «Перспективи фінансування українського агробізнесу». Також у цьому блоці Форуму брали участь керівник управління продаж малого бізнесу ЗД АО «Райффайзен банк Аваль» і директор центрального відділення ПАО «Індекс-Банк».

У доповіді голови правління АКСЗО йшлося про стан ринку кредитної кооперації на сьогодні. Було зроблено акцент на важливості співробітництва АКСЗО й Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС). Під час презентації діяльності АКСЗО увагу приділили трьом найбільшим кредитним спілкам Запорізької області: ЗОКС «Довіра», «Актив» і «Капітал». З огляду на досвід кредитних спілок, учасникам Форуму були представлені переваги співробітництва з цими фінансовими установами й можливі перешкоди.

Член АКСЗО, голова правління кредитної спілки «Мелон» Зореслав Бессонов виступив перед учасниками Форуму з доповіддю про законодавчу базу діяльності кредитних спілок. При цьому особливу увагу він звернув на те, що з 700 кредитних спілок, які наразі існують в Україні, лише 43 є проблемними, у переважній більшості це — кредитні спілки зі всеукраїнським статусом. Усі кредитні спілки обласного значення продовжують працювати й кредитувати населення.

У доповіді також було зазначено, що активи кредитних спілок-членів АКСЗО, направлені на фермерські кредити, разом зі споживчими для села складають близько 35 млн грн. Пан Бессонов детально зупинився на принципах кредитування, процентних ставках по агрокредитам, описі різних видів кредитів для фермерів, сільського населення й соціальних програм. Привабливим у кредитуванні кредитних спілок, за його словами, є індивідуальний підхід, програма лояльності, відсутність прихованих платежів.

Доступна й практична інформація про кредитні продукти, які надають кредитні спілки, викликала жвавий інтерес в учасників Форуму.

Презентацію Асоціації кредитних спілок Запорізької області завантажуйте тут.

Матеріал надала Асоціація кредитних спілок Запорізької області

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі Українки



Споживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net