Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Проект Плану заходів з метою підтримки подальшого розвитку системи кредитної кооперації потребує доопрацювання — ВАКС

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) 10 березня звернулася до Держфінпослуг і Кабміну з листом, де висловила свою позицію щодо проекту Плану заходів з метою підтримки подальшого розвитку системи кредитної кооперації. На думку ВАКС, проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з метою підтримки подальшого розвитку системи кредитної кооперації», який 22 лютого 2011 оприлюднила Держфінпослуг, потребує доопрацювання. Зокрема ВАКС вважає, «що нормативно-правовий акт, який би містив перелік заходів спрямованих на підтримку та подальший розвиток системи кредитної кооперації,  є очікуваним та необхідним для ринку кредитної спілок.

Проте, проаналізувавши положення проекту Розпорядження можна дійти  висновку, що здебільшого положення цього правового акту спрямовані не на підтримку та подальший розвиток системи кредитної кооперації, а на підвищення та концентрацію контролюючих заходів з боку органів державної влади, а також на пріоритет у застосуванні до учасників ринку кредитної кооперації заходів у вигляді примусової санації та ліквідації.

У зв’язку з цим, Всеукраїнська асоціація кредитних спілок вважає за необхідне надати свої пропозиції до проекту Розпорядження (додаються).

Очевидно, що запропонований розробником проект Розпорядження потребує  доопрацювання та наповнення його положеннями, спрямованими на підтримку і подальший розвиток системи кредитної кооперації з боку держави. Адже, на сьогодні кредитним спілкам як сегменту фінансового ринку вкрай необхідна така державна підтримка. 

ВАКС сподівається, що надані пропозиції будуть розглянуті та враховані, а доопрацьована нова редакція проекту Розпорядження буде повторно оприлюднена».

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net