Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Оприлюднено проект постанови КМУ «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України»

 

На веб-сайті Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України 24 лютого оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, що надаються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України», який розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.01.2011 р. № 33 «Про деякі питання надання платних адміністративних послуг».

На сьогодні відсутній документ, який би визначав перелік платних адміністративних послуг, що надає Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України. Тому проектом Постанови передбачено затвердження такого переліку із зазначенням нормативно-правових актів, відповідно до яких надаються платні адміністративні послуги, та нормативно правових актів, якими встановлено плату за надання тієї чи іншої адміністративної послуги та результат надання послуги.

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net