Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ОПЕРАТИВНЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ЗАКОНУ ПРО БОРОТЬБУ З ВІДМИВАННЯМ КОШТІВ
21 серпня 2010 року набуває чинності нова редакція Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом».
Введення в дію цього Закону повинно було супроводжуватися змінами до низки підзаконних актів Держфінмоніторингу та Держфінпослуг.
На превеликий жаль, на даний час не готова вся підзаконна нормативно-правова база (більше про це читайте в матеріаліі «Держпідприємництво відмовило Держфінпослуг у погодженні деяких нормативно-правових актів»), і всі учасники ринків фінансових послуг як суб’єкти первинного фінансового моніторингу вимушені працювати в умовах невизначеності правового поля.
У зв'язку з цим, юридична служба «Програми захисту вкладів» підготувала роз'яснення основних моментів, що напряму випливають із норм нової редакції Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом».
 
Ця інформація підготовлена юридичною службою «Програми захисту вкладів» у рамках договору про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок, Об’єднанням кредитних спілок «Програма захисту вкладів» й Об’єднаною кредитною спілкою «Українська об’єднана кредитна спілка» щодо утворення системи представництва та захисту інтересів, стабілізаційної підтримки та сервісного супроводження кредитних спілок.
 
    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net