Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг оприлюднила проекти розпоряджень, що стосуються регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України 31 січня оприлюднила проект розпорядження «Про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (щодо регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)» та проект розпорядження «Про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)».

Законопроекти розроблені на виконання Програми економічних реформ на 2010—2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна влада», підпункту 5.2.1 пункту 5.2 плану-графіка реформ за напрямком «Реформа фінансового сектора», затвердженого віце-прем'єр-міністром України С. Л. Тігіпком від 19.07.2010 р., та пункту 53 Орієнтовного плану законопроектних робіт на 2010 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.06.2010 № 1231-р.

Проект Закону розроблений, виходячи із необхідності підвищення інституційної спроможності Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України для здійснення ефективного регулювання та нагляду за ринком фінансових послуг, попередження можливих ризиків для фінансового сектору та в цілому для економіки шляхом впровадження найбільш поширеної міжнародної практики створення умов для належного фінансування органу.

Для запровадження усього механізму належного фінансування Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України потребує внесення  змін Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» шляхом розробки окремого законопроекту. Проекти законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)» та «Про внесення змін до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг (щодо регулятивних зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)», які мають однорідний предмет регулювання та взаємоузгодженість текстів пропонується розглядати в пакеті.

Зі змістом проектів нормативно-правових актів можна ознайомитися за адресами:

http://www.dfp.gov.ua/217.html?&tx_ttnews[tt_news]=12760&tx_ttnews[backPid]=62&cHash=b1cee2c82c

http://www.dfp.gov.ua/217.html?&tx_ttnews[tt_news]=12762&tx_ttnews[backPid]=62&cHash=4f0739a0c1

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net