Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Українська об’єднана кредитна спілка успішно завершила фінансовий рік

2010 став роком значних змін і здобутків Української об'єднаної кредитної спілки (УОКС):

  • у лютому 2010 року було прийнято доленосне рішення про зміну статусу — УОКС набула всеукраїнського статусу, що відкрило можливість доступу до фінансових послуг УОКС всіх кредитних спілок, які є членами Всеукраїнської асоціації кредитних спілок;
  • у червні УОКС отримала ліцензії на провадження діяльності із залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки та здійснення діяльності з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів;
  • починаючи з червня, кредитні спілки-члени УОКС отримали кредити на суму 2 925 400 грн і зробили внески (вклади) на депозитні рахунки на суму 1 935 000 грн.
  • за 2010 рік членство УОКС зросло більш ніж у два рази, зараз до УОКС входить 37 кредитних спілок.

Варто зазначити, що протягом 2010 року УОКС активно співпрацювала з Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок; Об'єднанням кредитних спілок «Програма захисту вкладів»; міжнародними проектами: проектом технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сельській місцевості» Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GTZ) і Німецької Кооперативної Асоціації «Райффайзен» (DGRV) та «Канадською програмою зміцнення кредитних спілок в Україні». Результатом співпраці стало впровадження системи аналізу фінансового стану кредитних спілок-позичальників, налагодження ефективної роботи органів управління УОКС, оптимізація фінансової політики УОКС.

За цей невеликий проміжок часу УОКС вдалося налагодити тісну співпрацю з іншими важливими фінансовими партнерами: ПАТ «Фольксбанк» і фінансовою компанією «Ойкокредит-Україна».

Результатом реалізованої в 2010 році фінансової політики УОКС стало те, що члени УОКС могли щомісяця отримувати дохід на свої внески (вклади) на депозитні рахунки. Крім того, налагоджено схему підтримки ліквідності членів УОКС і реалізовано спеціальні програми кредитування УОКС «Фольксбанком»; у 2011 році члени УОКС зможуть отримати довгострокові кредити (на строк до 32 місяців) за рахунок залучення коштів від юридичної особи.

Фінансовий результат УОКС склав 87 378 грн. Увесь дохід минулого року було спрямовано на формування резервного капіталу УОКС, який станом на 31 грудня 2010 року склав 108 766 грн, що становить 7,3% від активів УОКС.

Українська об'єднана кредитна спілка запрошує до співпраці всі кредитні спілки, які є членами Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.

Більше про Українську об'єднану кредитну спілку читайте в розділі УОКС.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net