Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

18 серпня 2010 р. ВАКС проведено семінар «Практичні аспекти переліцензування кредитних спілок»
18 серпня 2010 р. Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) провела семінар «Практичні аспекти переліцензування кредитних спілок».
Семінар було проведено за підтримки об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» та проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності на селі» Німецького Товариства Технічного Співробітництва (GTZ) і Німецької Кооперативної Асоціації Райффайзен (DGRV). 
Головною метою семінару було надання практичних рекомендацій щодо виконання вимог Держфінпослуг при отриманні повторних ліцензій та первинному отриманні ліцензій кредитними спілками.
У семінарі взяли участь: учасники ринку кредитної кооперації, представники Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг: Лисак К. І., – в.о. начальника відділу ліцензування та дозвільних процедур кредитних установ, Єрьоміна Н. В. – заступник начальника відділу, Тімофєєв Д.П. – начальник відділу пруденційного нагляду за кредитними установами, фахівці та радники ВАКС та ОКС ПЗВ.  

На семінарі були розглянуті питання щодо вимог Держфінпослуг до документів, які подає заявник для отримання ліцензії. Також учасники семінару детально обговорили практичне виконання вимог при отриманні повторних ліцензій та первинному отриманні ліцензій кредитними спілками та розглянули найбільш поширені помилки при складанні пакетів документів на отримання ліцензій. 
Чимало часу на семінарі було приділено відповідям на запитання учасників ринку та досконалому роз’ясненні окремих питань щодо оформлення документів. 
ВАКС висловлює щиру подяку представникам Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг за участь в роботі семінару та сподівається на подальшу плідну роботу у напрямку навчання та розгляді питань що стосуються діяльності кредитних спілок. 
ВАКС сподівається, що семінар був корисним для учасників ринку. 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net