Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Оприлюднено проект розпорядження Держфінпослуг «Про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо застосування тимчасових адміністрацій як інструменту відновлення платоспроможності небанківських фінансових установ)

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України 28 грудня 2010 року оприлюднила проект розпорядження «Про погодження проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо застосування тимчасових адміністрацій як інструменту відновлення платоспроможності небанківських фінансових установ) (далі — проект Закону). 

Проект Закону розроблений на виконання Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (Антикризова програма), затвердженої Законом України від 20.05.2010 р. № 2278-VI. На думку розробника проект Закону містить норми, що дозволять розглядати призначення тимчасової адміністрації не як захід впливу, а як захід відновлення платоспроможності фінансової установи.
З повним текстом проекту Закону можна ознайомитися на веб-сайті Держфінпослуг. 

Пропозиції до проекту нормативно-правового акту, будь ласка, надавайте до ВАКС до 15 січня на адресу юрисконсульта Надії Волотовської.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net