Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Презентація проєкту «Кредитний комітет 2.0»

Національний банк України, 28 вересня 2022 року, провів зустріч з представниками небанківських фінансових установ  (далі НФУ) для обговорення вимог Закону України Про фінансові послуги та фінансові компанії стосовно Кредитного реєстру НБУ. З інформаційними матеріалами, що були представлені на зустрічі можна ознайомитись за посиланням >>>>>

З метою визначення та аналізу потреб у ресурсах, необхідних для забезпечення процесів вчасного подання інформації про активні операції до Кредитного реєстру Національного банку України, запрошує долучитися до опитування за посиланням >>>>> (логін reestr_user, пароль reestr_user) або на сторінці Інформаційного ресурсу проєкту Кредитний реєстр 2.0 розділ «ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ».

Опитування відбувається шляхом заповнення анкети на сторінках Офіційного інтернет-представництва НБУ. При заповненні анкети НБУ просить обов’язково дотримуватися принципу: одна НФУ – одна анкета, тому відповідальний представник НФУ перед заповненням анкети має консолідувати відповіді на питання що міститься у примірнику анкети за посиланням >>>>>.

Кінцевий термін заповнення анкети: 21 жовтня 2022 року.

Також, у термін до 30 жовтня 2022 року кредитні спілки мають змогу задати питання, що стосуються Кредитного реєстру 2.0, в розділі «ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ» вебсторінки Інформаційного ресурсу проєкту.

У разі виникнення запитань, надсилайте листи на скриньку pcr@bank.gov.ua.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням >>>>>

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net