Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

За порушення строків оприлюднення річної фінансової звітності та аудиторських звітів звільнять від відповідальності

19 липня 2022 року Верховна рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт № 7378 «Про внесення змін до Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» щодо звільнення від відповідальності за порушення строків оприлюднення фінансової звітності у період дії воєнного стану або стану війни (далі - Законопроєкт № 7378).

Законопроєкт № 7378 спрямований на дерегуляцію вимог щодо оприлюднення звітності, зокрема, законопроєктом  передбачено, що юридичні особи, які відповідно до законодавства зобов’язані оприлюднювати  річну  фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність  разом з відповідними аудиторськими звітами оприлюднюють таку звітність на своїй вебсторінці або своєму вебсайті протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

Також під час воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення чи скасування юридичні особи звільняються від відповідальності за порушення вимог щодо своєчасності та повноти оприлюднення фінансової звітності. Звертаємо увагу, що дані зміни не поширюються на податкові правовідносини

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net