Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Українцям у період воєнного стану будуть видавати паспорти спрощеного формату

21 червня 2022 року Кабінет міністрів України  прийняв Постанову № 707 «Деякі питання виготовлення та оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану» (далі - Постанова).

Постановою встановлено, що у період дії воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування виготовлення бланка паспорта громадянина України здійснюється без внесення засобів кваліфікованого електронного підпису до безконтактного електронного носія, що міститься в паспорті громадянина України.

У Постанові також зазначено, що видача паспорта громадянина України, оформленого з використанням бланка паспорта громадянина України, виготовленого відповідно до абзацу другого цієї Постанови, здійснюється без внесення до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті громадянина України, засобів кваліфікованого електронного підпису та засобів шифрування.

Паспорт громадянина України, оформлений та виданий з використанням бланка паспорта громадянина України, виготовленого відповідно до Постанови, є чинним протягом строку, на який його було видано, та не підлягає обов’язковому обміну.

Такі зміни дадуть змогу у найкоротші терміни задовольнити потребу громадян у бланках документів формату ID−1 повним обсягом. Зокрема, ДП «Поліграфкомбінат» зможе виготовити бланки для видачі 178 тис. внутрішніх ID паспортів для внутрішньо переміщених осіб та депортованим.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net