Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Довідка про відсутність (наявність) судимості

У звʼязку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну певний час надання окремих адміністративних послуг було тимчасово зупинено. У своїй роботі, для виконання умов нормативно-правових актів Національного банку України, кредитним спілкам потрібна була довідка про відсутність (наявність) судимості. Протягом певного періоду отримати таку довідку було не можливо. Сьогодні, ми вже маємо таку можливість.

15 квітня 2022 року у Міністерстві юстиції України був зареєстрований Наказ МВС від 30.03.2022 № 207 «Деякі питання ведення обліку відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (далі - Наказ). Пунктом 2 Наказу передбачено, що довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, видаються у формі витягів з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості".

18 квітня 2022 року запрацював сервіс vytiah.mvs.gov.ua, за допомогою якого громадяни України можуть отримати електронну послугу замовлення витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості».

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net