Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Оприлюднено рішення Аудиторської палати про затвердження змін до порядку ведення реєстру аудиторських фірм та аудиторів

На веб-сайті Аудиторської палати України, у розділі «Рішення», оприлюднено нову редакцію рішення Аудиторської палати України від 30.11.2010 року № 222/8 про затвердження змін до Порядку ведення Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, затвердженого рішенням АПУ від 26.04.2007 № 176/7 (зі змінами та доповненнями).

З повним текстом документа можна ознайомитися тут.

Виконавча дирекція ВАКС проаналізувала проект рішення та звертає увагу членів ВАКС на такі вимоги в проекті Порядку.

Суб'єкти аудиторської діяльності — аудиторські фірми й аудитори, які займаються аудиторською діяльністю індивідуально як фізичні особи-підприємці.

Реєстр аудиторських фірм та аудиторів (далі — Реєстр) — база даних, що містить інформацію про сертифікованих аудиторів та суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право надавати аудиторські послуги і здійснюють аудиторські перевірки відповідно до Закону України «Про аудиторську діяльність», та складається з трьох розділів:

Розділ 1. Реєстр сертифікованих аудиторів (далі — Реєстр аудиторів) — розділ бази даних, що містить інформацію про сертифікованих аудиторів в Україні.

Розділ 2. Загальний реєстр аудиторських фірм та аудиторів (далі — Загальний реєстр) — розділ бази даних, що містить інформацію про аудиторські фірми та аудиторів, які займаються аудиторською діяльністю індивідуально як фізичні особи-підприємці.

Розділ 3. Реєстр аудиторських фірм, які мають право надання аудиторських послуг суб'єктам господарювання, визначеним у статті 8 Закону України «Про аудиторську діяльність» (далі  Реєстр обов'язкового аудиту),  розділ бази даних, що містить інформацію про аудиторські фірми, які мають право надання аудиторських послуг суб'єктам господарювання, визначеним у статті 8 Закону України «Про аудиторську діяльність».

Право на надання послуг з обов'язкового проведення аудиту відповідно до статті 8 Закону України «Про аудиторську діяльність» мають виключно аудиторські фірми після їх включення до Реєстру обов'язкового аудиту.

Свої пропозиції або зауваження до проекту Порядку члени ВАКС можуть надавати до 27 грудня на електронну адресу ВАКС.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net