Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Затверджено Положення про здійснення нагляду за додержанням учасниками ринку фінансових послуг законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг

Національним банком затверджено Положення про здійснення Національним банком України  нагляду за додержанням учасниками ринку фінансових послуг законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг (далі Положення).

 

Відповідно до Положення нагляд за додержанням учасниками ринку небанківських фінансових послуг, законодавства про захист прав споживачів, фінансових послуг та законодавства про рекламу в сфері фінансових послуг здійснюватиме підрозділ Національного банку – Управління захисту прав споживачів фінансових послуг. Формами  здійснення нагляду визначено: безвиїзний нагляд та у складі інспекційної перевірки.

У випадках виявлення порушень законодавства щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, або ознак здійснення ризикової діяльності Національний банк застосовуватиме заходи впливу до об’єкта нагляду, накладатиме адміністративні стягнення на посадових осіб учасників ринку небанківських фінансових послуг, або штрафні санкції у випадках передбачених ст. 411 Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг”.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net