Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Подання інформації про зміни до Положення про фінансові послуги

До 13 травня 2021 року кредитні спілки  зобов’язані були привести свою діяльність у відповідність до вимог Правил  розрахунку небанківськими фінансовими установами України загальної вартості кредиту для споживача та реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит, затверджені Постановою Правління НБУ  від 11.02.2021  № 16. Враховуючи необхідність внесення таких змін,  у всіх кредитних спілок відбулися зміни у положенні про фінансові послуги і всі повинні повідомити про це Регулятора.

Відповідно до підпункту 19 пункту 23 Положення № 27 кредитна спілка, зобов’язана повідомити НБУ  протягом 30 календарних днів із дня настання таких змін. Про спосіб і вимоги до повідомлення інформації по Положенню № 27 ми писали вище.

Відповідно до п.1. Розділу ХVIII розпорядження № 41 кредитна спілка у разі виникнення змін та/або доповнень до положення про фінансові послуги повинна подати до НБУ повідомлення  протягом п’ятнадцяти робочих днів.

Не забувайте, що по розпорядженню № 41 подаємо  до НБУ внутрішній  опис, письмове повідомлення із зазначенням переліку змін згідно з додатком 12 до  Положення №41 та копію положення про фінансові послуги.

Зверніть увагу, що нову редакцію положення про фінансові послуги потрібно було оприлюднити  на сайті кредитної спілки не пізніше наступного робочого дня після дати набрання чинності (вимога п.п.4 п.23 Розділу ІІІ Положення № 27), про що зробити  відповідний запис в журналі обліку операцій, виконаних за допомогою програмного забезпечення і технологічних засобів супроводження веб- сайту (веб-сторінки) кредитної спілки ( п.п.5 п. 2 Розділу IV Розпорядження Нацкомфінпослуг  № 825) .

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net