Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Небанківські фінустанови будуть розкривати інформацію щодо послуг із надання споживчого кредиту

Національний банк пропонує до обговорення вимоги до розкриття небанківськими фінансовими установами повної  інформації про послуги кредитування та їх повну вартість  для клієнта. Це стосується вебсайтів фінансових установ, реклами, інформування під час користування кредитом, а також особливостей розкриття інформації щодо мікрокредитів.

Споживач ще на етапі вибору кредитного продукту повинен мати змогу отримати повну й зрозумілу  інформацію з вебсайта фінансової установи для порівняння з аналогічними пропозиціями від іншої фінустанови чи банку.

На вебсайтах та в рекламі фінансових  установ має в повному обсязі відображатися правдива інформація про умови надання споживчих кредитів, а саме: зазначатися загальна вартість кредиту з усіма комісіями та платежами, реальна  річна процентна ставка, строки та суми погашення кредиту, штрафні санкції в разі порушення умов тощо.

Обговорення цього проєкту триватиме до 7 червня. Зацікавлені сторони можуть надсилати пропозиції електронною поштою на адресу: Consumer.Protection@bank.gov.ua.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net