Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Подання аудиторського звіту та звіту про надання впевненості щодо річних звітних даних до НБУ

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу, що відповідно до абзацу другого  п.  2.9 розпорядження Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг «Про затвердження Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об'єднаними кредитними спілками до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»  № 177 від 25.12.2003р. (далі по тексту Розпорядження ДФП № 177) кредитна спілка подає до Національного банку  аудиторський звіт щодо проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності та звіт про надання впевненості щодо річних звітних даних кредитної спілки кредитна спілка  в паперовій формі разом із супровідним листом не пізніше 01 червня року, наступного за звітним.

Враховуючі вищевказане, просимо вас перевірити  наявність звіту про надання впевненості щодо річних звітних даних кредитної спілки в пакеті документів, отриманих від аудитора після проведення аудиторської перевірки. 

Нагадуємо, що Розпорядження  ДФП №177 та постанова правління НБУ «Про затвердження положення про визначення умов провадження діяльності з наданняґ фінансових послуг, здійснення яких потребує відповідної ліцензії (ліцензійних умов)» містять неоднакові вимоги щодо подання кредитною спілкою аудиторського звіту до НБУ до 01 червня року, наступного за звітним. З метою уникнення непорозумінь та порушень законодавства, 1 квітня 2021р. ВАКС подала лист запит до Регулятора щодо роз’яснень з цього питання.

Просимо не поспішати подавати аудиторський звіт та звіт про надання впевненості щодо річних звітних даних та дочекатися роз’яснень  Регулятора.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net