Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Реєстрація в системі фінансової звітності

Найближчим часом нас очікується подання фінансової звітності у єдиному електронному форматі, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ, до Системи фінансової звітності. Одним з етапів цього процесу є реєстрація суб’єктів звітування в Системі фінансової  звітності.

Зважаючи на чисельні запити та той факт, що деякі кредитні спілки ще не встигли пройти реєстрацію, ВАКС підготувала покрокову інструкцію щодо дій, які необхідно виконати  для успішної реєстрації суб’єктів звітування та користувачів. 

Національний банк у своєму листі повідомленні від 18.01.21р. кінцевою датою реєстрації в Системі фінансової звітності зазначив 31.03.21р.

04.03.21р. Регулятором було оприлюднено додаткове інформаційне повідомлення з орієнтовним планом-графіком впровадження Системи фінансової звітності, відповідно до якого закінчення процесу реєстрації суб’єктів планується до 30.04.21р. 

З огляду на ситуацію, яка склалася з «впровадженням» Системи фінансової звітності, враховуючи велику кількість суб’єктів звітування і можливу завантаженість системи в останні тижні реєстрації, рекомендуємо вам не затягувати з реєстрацією і провести її найближчим часом.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net