Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Всеукраїнська інформаційна кампанія "Знай свої права"

На сьогоднішній день, Національний Національний банк України має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів.

Основні напрямки роботи Регулятора у захисті прав споживачів фінансових послуг це робота зі зверненнями громадян (за 2020 рік отримано близько 16 тисяч, з яких 40% мали ознаки порушення прав споживачів), встановлення вимог до фінансових установ, нагляд за додержанням законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг та контроль за дотриманням законодавства про рекламу (в частині реклами у сфері фінансових послуг).

Під час кампанії споживачі дізнаються, як уникнути типових порушень: оманливих кредитів «під 0%», нав’язаних додаткових послуг, зміни тарифів на обслуговування рахунку без попередження, агресивної поведінки колекторів тощо.

Основна мета даної кампанії: Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Це обов’язкові складові для підвищення захищеності споживачів фінпослуг, а також для більшого залучення громадян до фінансової системи й активнішого користування послугами.

У межах кампанії НБУ запустив спеціальну вебсторінку (лендинг) «Знай свої права». Також, окрім контакт-центру та онлайн-форми на вебсайті, створені чат-боти у Viber і Telegram, а також на офіційному вебсайті НБУ.

Співорганізатором інформаційної кампанії є Уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Кампанія триватиме впродовж березня−травня 2021 року в усіх регіонах України.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net