Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Повідомлення щодо подання фінансової звітності складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020р

Національний банк України на своєму сайті оприлюднив повідомлення щодо подання фінансової звітності. В повідомлені Регулятор звернув увагу учасників ринку, що фінансова звітність, складена на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року подається до центру збору фінансової звітності, а не до Національного банку України.

Наразі ще тривають підготовчі роботи до запуску електронної версії електронного формату Таксономії UA МСФЗ XBRL 2020 року (тестування, завантаження в систему фінансової звітності, налаштування ), які планується завершити в першій половині березня 2021 року.

Про початок подання фінансової звітності, складеної на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ 2020 року, до центру збору фінансової звітності за 2020 рік, перший квартал, перше півріччя та дев’ять місяців 2021 року, Національний банк України повідомить додатково.

Найближчим часом буде оприлюднена Постанова Національного банку України з інформацією щодо строків продовження подання фінансової звітності на основі Таксономії та не застосуванням санкцій за неподання фінансової звітності на основі Таксономії МСФЗ за міжнародним стандартом XBRL звітності в строки, визначені законодавством.

Детально ознайомитися з повідомленням Регулятора можна за посиланням  >>>>>

Нагадуємо вам, що для подання фінансової звітності на основі Таксономії UA XBRL МСФЗ, кредитній спілці потрібно попередньо зареєструватися у центрі збору фінансової звітності до 31.03.21 р.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net