Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Х позачергова конференція ВАКС: про підсумки роботи асоціації в 2010 році

15 грудня 2010 року в Києві (конференц-зал готелю «Братислава») відбулася Х позачергова Конференція Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, в якій взяли участь 61 член асоціації особисто й 46 — за довіреністю.

Конференція є одним із заходів, під час якого збирається більшість членів асоціації, відповідно — це гарна можливість для учасників ринку кредитних спілок поспілкуватися один з одним, а для представників регулятора й партнерів ВАКС нагода звернутися до них. Цього разу від Державної комісії з регулювання ринку фінансових послуг участь у Конференції ВАКС взяла Ірина Говорун, заступник Голови Держфінпослуг. У своєму вітальному слові з нагоди Конференції вона звернула увагу присутніх на показники діяльності ринку кредитних спілок загалом, якому поки що притаманні негативні тенденції (в тому числі із-за наявності на ринку проблемних кредитних спілок), та на діяльність зокрема кредитних спілок-членів ВАКС, основні показники яких мають тенденцію до зростання. Також пані Говорун позитивно відгукнулася про діяльність ВАКС, звернувши увагу присутніх на постійну конструктивну співпрацю асоціації з регулятором. У той же час заступник Голови Держфінпослуг озвучила висновки, до яких дійшла Комісія, аналізуючи роботу кредитних спілок протягом року, і розповіла про плани Держфінпослуг на 2011 рік.

На завершення Ірина Говорун від імені всіх працівників Держфінпослуг побажала членам ВАКС плідної роботи в наступному році.

У свою чергу Андрій Оленчик, президент Об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів», вітаючи членів ВАКС з нагоди Х позачергової Конференції, звернувся до історії виникнення асоціації, до її ролі в розвитку кредитно-коопертивного руху в Україні, а також наголосив на функціональних і кадрових змінах, які останнім часом стосувалися саме ВАКС. При цьому Андрій Оленчик відзначив, що в другій половині 2010 року ВАКС вийшла на якісно новий рівень побудови стосунків і з державними органами, й з членами асоціації.

Привітання від Української Кооперативної ради Канади привезла з Канади Ірина Драгомирецька, заступник голови правління кредитної спілки «Профспілкова скарбниця», колишній директор Канадської програми зміцнення кредитних спілок в Україні. Так, за її словами, колеги з Канади передали найпалкіші вітання з нагоди Х позачергової Конференції ВАКС й у своєму листі зазначили, що високо цінують вклад українських кредитних спілок у розвиток кооперативного руху в світі.

Після привітань, Конференція працювала у відповідності до порядку денного. Зокрема згідно з питаннями порядку денного Х позачергової Конференції були затверджені такі рішення:

  1. Погодити звіт про діяльність ВАКС у червні — листопаді 2010 року.
  2. Погодити й взяти до уваги інформацію про фінансову діяльність ВАКС у червні — листопаді 2010 року.
  3. Затвердити розмір членських внесків відповідно до пропозиції Правління на І півріччя 2011 року з урахуванням подальшого переходу на бездефіцитний бюджет.
  4. Затвердити основні напрямки діяльності ВАКС на 2011 рік.
  5. Затвердити нову редакцію Положення про членство у ВАКС.

Детально про Х позачергову Конференцію ВАКС читайте в найближчому «Дайджесті новин».

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net