Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Видача ліцензії на торгівлю валютними цінностями

До уваги  тих кредитних спілок, які планують, після прийняття оновленого Закону України «Про кредитні спілки», здійснювати діяльність з валютними цінностями.

НБУ  продовжує оновлювати нормативно-правову базу з регулювання діяльності небанківських фінансових установ. 12.09.2020р. стартувало громадське обговорення проєкту Положення про порядок видачі ліцензії на торгівлю валютними цінностями.

Положення має унормувати порядок видачі, зупинення,  поновлення та відкликання ліцензій на провадження діяльності з надання фінансової послуги з торгівлі валютними цінностями. Цей документ стосується небанківських фінансових установ та осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги. Водночас нове Положення також покликане консолідувати норми, які стосуються видачі Національним банком небанківським установам ліцензій на торгівлю валютними цінностями (далі – ліцензії), в окремому нормативно-правовому акті.

Ознайомитися з проєктом Постанови можна за посиланням >>>>> 

 Пропозиції та зауваження до проєкту Постанови просимо надсилати на електронну адресу НБУ з копією до ВАКС до 11 жовтня 2020 року.

 Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент методології регулювання діяльності банків

Електронна адреса: nbu@bank.gov.ua

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net