Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Починаємо подавати звітність до НБУ в тестовому режимі! Національний банк провів зустріч з представниками небанківського фінансового сектору з питань подання звітності та підготував відеоінструкцію

06 березня відбулася зустріч з спеціалістів НБУ з представниками небанківського фінансового ринку з питань складання та подання звітності небанківськими фінансовими установами до Національного банку. У  робочій зустрічі  в рамках проекту Спліт  з питань  складання та подання звітності НФУ до Національного банку України  брали участь президент ВАКС Ольга Мороз та директор виконавчий ВАКС Сергій Медведєв.

 

НБУ на своїй сторінці в мережі Фейсбук нагадав, що «з 2 березня розпочався процес тестування подання звітності небанківськими фінансовими установами (НБФУ), регулювання та нагляд за якими з 1 липня 2020 року перейде до Національного банку в межах проєкту «спліт».

Під час зустрічі представники небанківських фінансових установ дізнались про процес збору звітності Національним банком, сучасні підходи та технології, які впроваджені для збирання даних, формат подання даних, нормативне регулювання питання подання звітності тощо.

 

Для подання звітності вже зареєструвалось більше 500 учасників небанківського фінансового ринку. Національний банк продовжує приймати дані від небанків для реєстрації на спеціальному порталі portal.bank.gov.ua , який використовується для подання звітності і закликає всі небанківські фінустанови приєднуватись до тестування процесу.

 

Більше про процес реєстрації тут: https://tinyurl.com/tce65qz

Роз'яснення та інструкції: https://tinyurl.com/sytve7g

 Презентація по поданню звітності: https://tinyurl.com/t29o2az

Відеоінструкція про те, як подавати звітність: https://youtu.be/nCdqKXno8gw

 

Технічна підтримка суб’єктів подання звітності на вебпорталі (надання логіну та паролю доступу, консультативна допомога щодо формування звіту у форматі XML) здійснюється відділом систем автоматизації Департаменту інформаційних технологій НБУ (тел. +380 44 527 32 83, +380 44 527 32 65, +380 44 527 30 68).

 

З повідомленням НБУ про початок тестування звітності небанківських фінансових установ можна ознайомитись за посиланням:

 https://bank.gov.ua/news/all/rozpochalos-testuvannya-podannya-zvitnosti-nebankivskimi-finansovimi-ustanovami-do-natsionalnogo-banku

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1629

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net