Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Міжнародний день кредитних спілок - 17 жовтня 2019 р.

Святкування Міжнародного дня кредитних спілок - це підтвердження світового визнання глобального руху, його позитивного впливу на основні сфери людської діяльності. Цього року нашому професійному святу виповнюється 71 рік! Тема цього року: «Локальні послуги. Глобальний вплив.». Цьогорічна тема відбиває місію, яку виконують кредитні спілки у суспільстві, підкреслює позитивний вплив на основні сфери людської діяльності. Адже саме кредитні спілки були і залишаються надійним помічником для своїх членів у вирішенні їх фінансових проблем.

Міжнародний день кредитного спілок є відображенням історії руху кредитної спілки, просування її досягнень, визнання наполегливої ​​роботи та обміну досвідом членів. 

Кінцева мета полягає в тому, щоб підвищити обізнаність про величезну роботу, яку кредитні спілки та інші фінансові кооперативи роблять у всьому світі, і дати членам можливість активніше брати участь в діяльності .

В день святкових заходів кредитні спілки мають чудову нагоду розповісти про себе у засобах масової інформації, провести день відкритих дверей, організувати конкурси, акції, ярмарки, пікніки, доброчинні заходи, соціальні проекти, тощо та поділитися безцінним досвідом із колегами. 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1604

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net