Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Місія – Залучення молоді до кредитних спілок

З 3 по 13 вересня 2018 року до України завітала Тамара Денисенко, експерт з фінансів, член спостережної ради Української Федеральної кредитної спілки (м. Рочестер, штат Нью-Йорк, США, https://ukrainianfcu.org/).

Під час робочого відрядження в Україні пані Тамара була залучена як експерт на наступні заходи, які проводились в рамках співпраці ВАКС та Проекту «Кредитування сільськогосподарських виробників (САР)»:

- 3 вересня 2018 року відбулося засіданні учасників Глобальної мережі жіночого лідерства (GWLN) Всесвітньої ради кредитних спілок (WOCCU).

Представники семи кредитних спілок - членів ВАКС отримали інформацію, щодо діяльності Глобальної мережі жіночого лідерства.

Також присутні на засіданні обговорили План заходів та цілі Глобальної мережі жіночого лідерства в Україні на 2019 рік.

- 4 вересня 2018 року у місті Київ в офісі ВАКС проведений тренінг по залученню молоді до кредитних спілок. Досвід США та практичні поради для України. Тренінг прослухали керівники та працівники п'яти кредитних спілок м. Києва, працівники ВАКС та представник Проекту КЕП.  

- 5 вересня 2018 року у місті Харків відвідали кредитну спілку - учасницю Робочої групи КЕП "Харківську касу взаємодопомоги". 

Ознайомились з роботою головного офісу кредитної спілки та її працівників. Експерт КЕП поділилась досвідом роботи кредитних спілок США.

- 6 вересня 2018 року проведений тренінг "Фінансова грамотність для школярів" в Харківській загальноосвітній школі №131. В заході прийняли участь школярі старших класів, вчителі та представники ВАКС та КС "Слобожанська".

В цей же день, відвідали та ознайомились з роботою КС "Слобожанська" та двох філій КС "ХКВД" у м.Харків та м.Валки (Харківська область). 

- 7 вересня 2018 року у м. Харків, проведений тренінг по залученню молоді до кредитних спілок. Досвід США та практичні поради для України. Були присутні 9 працівників головних офісів та філій двох кредитних спілок м. Харкова.  

Робота продовжувалась і на вихідних, так, 9 вересня 2018 року у м. Дніпро, проведена робоча нарада в Агентстві розвитку Дніпра. Обговорили перспективи розвитку кредитних спілок в Дніпрі та Дніпровської області. 

Були присутні працівники Агентства розвитку Дніпра та представники обласної ради, молодіжних організацій та малого бізнесу регіону.

- 10 вересня 2018 року у місті Вінниця відвідали КС "Партнер". Ознайомились з роботою головного офісу КС та її працівників. Експерт КЕП поділилась досвідом роботи кредитних спілок США.   

Дуже насиченим було 11 вересня 2018 року, в продовж одного дня провели тренінги по фінансовій просвіті для студентів трьох вищих навчальних закладів:

Вінницького національного аграрного університету;

Вінницького навчально-наукового інституту економіки;

Донецького національного університету імені Василя Стуса (евакуйований в м. Вінницю з м. Донецьк). 

Залучено більше ста студентів економічних та фінансових спеціальностей. Під час тренінгів, зокрема, розповідали про діяльність кредитних спілок в Україні та США.

Також, в цей день відвідали та ознайомились з роботою КС "Академія", яка діє на території Вінницького навчально-наукового інституту економіки та членами якої є викладачі та студенти цього навчального закладу. 

Пані Тамара поділилась власним досвідом роботи в кредитній спілці США. 

- 12 вересня 2018 року у місті Вінниця проведений третій тренінг по залученню молоді до кредитних спілок. Досвід США та практичні поради для України. 

Були присутні 6 працівників чотирьох кредитних спілок м. Вінниці та представник КС «Довіра» м. Рівне.

І на останок, 13 вересня 2018 року в офісах ВАКС та КЕП відбулось підведення підсумків діяльності пані Тамари Денисенко, як експерта КЕП в Україні.

За матеріалами, які презентувала пані Тамара на вищезазначених навчальних заходах, планується розробка та проведення вебінарів для кредитних спілок. 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1551

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net