Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ЦКС «Анісія» влаштувала дитяче свято на Львівщині — до Міжнародного дня захисту дітей

Львівщина традиційно 1 червня відзначала Міжнародний день захисту дітей — International Day for Protection of Children. Церковна кредитна спілка «Анісія» долучилася до місцевих заходів та ініціювала власні.

У місті Турка відбулось багато спортивних змагань, квестів, флешмобів і пройшов святковий концерт. Діти демонстрували свої вміння в малюванні, декламуванні віршів, виконанні пісень і танців.

Гостями цих заходів були представники районної та міської ради, відділу освіти, активісти громадських організацій і політичних партій.

І вже за традицїєю до свята долучились працівники Відділення № 7 (м. Турка) ЦКС «Ансія». Цього року вони стали спонсорами юних спортсменів. Усі команди, які брали участь у нелегкій боротьбі, отримали цінні призи — спортивний інвентар (футбольні м'ячі, шахи та шашки, тенісні ракетки) і канцелярські товари. Найспритнішою виявилась команда Завадівського НВК.

«Також був проведений квест по Турківських установах. І до кредитної спілки завітали учні Турківського НВК № 1, яких працівники нашого відділення пригостили солодощами.

Приємно було дивитись у щасливі дитячі очі, спостерігати за дітьми, які раділи від чудово та змістовно проведеного часу», — зазначають працівники відділення спілки.

Працівники Відділення № 10 (м. Жовква) ЦКС «Анісія» для юних жовківчан в приміщенні відділення влаштували День відкритих дверей, під час якого провели цікаві заняття з фінансової грамотності, ознайомили з історією кредитної спілки. Усі присутні одержали солодкі подарунки від ЦКС «Анісії».

День захисту дітей у Червонограді розпочався традиційним маршем-ходотоном неповносправних дітей від навчально-реабілітаційного центру «Світанок» та всіх бажаючих мешканців міста. Цього дня було організовано багато розважальних заходів: малюнок на асфальті, розваги, вікторин. Також діти безкоштовно відвідали атракціони в парку культури та концерт за участі вихованців дошкільних закладів міста.

Наймасштабнішою подією цього дня стала ярмарка професій «Че-Чі-Ленд» за підтримки відділу внутрішньої та інформаційної політики ЧМР, «Ехо Червонограда», учнівського самоврядування, молодіжного ХАБу «Космодром» та Будинку дитячої творчості.

Ярмарка професій тут відбувається уже вдруге. Знайомити дітей з особливостями кожної професії мали змогу справжні фахівці своєї справи — поліцейські, пожежники, будівельники, лікарі, фармацевти, психологи тощо. Головна мета проекту — продемонструвати дітям можливості дорослого світу, щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

Працівники Відділення № 6 (м. Червоноград) ЦКС «Анісія» долучились до святкувань та організували дітям квест з фінансової грамотності. Під час квесту діти дізнавалися про історію кредитних спілок, знайомилися з поняттями «кредити» і «депозити», визначали вартість продуктів, що входять до споживчого кошика, а також виконували безліч цікавих задач на фінансову тематику. Всі учасники квесту отримали подарунки, а ще й покаталися на веломобілях.

«Бути фінансово грамотним — сьогодні вимога часу й одна з найважливіших підвалин для досягнення успіху як в кар’єрі, так і в особистому житті. Саме тому так важливо популяризувати фінансову освіту серед молоді та заохочувати школярів до вивчення фінансових азів», — переконані працівники ЦКС «Анісія».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1526

 

 


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net