Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Під час чергового засідання Правління ВАКС визначили подальші напрями діяльності асоціації

11 листопада 2010 року в м. Харків відбулося засідання Правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, під час якого були ухвалені такі рішення:

1. Задовольнити заяви кредитних спілок: «Кредитна спілка профспілок УМВС України в Рівненській області» (м. Рівне), «Краснодон» (м. Краснодон, Луганська обл.), «Нарцис» (м. Хуст, Закарпатська обл.), «Капітал» (с. Новомикільське, Луганська обл.) та «Компаньйон» (м. Кремінна, Луганська обл.) щодо вступу до ВАКС.

2. Виключити кредитні спілки з членів ВАКС у зв'язку з несплатою членських внесків (кредитні спілки «Азовкредит» (м. Маріуполь), «Велес» (м. Долина, Івано-Франківська обл.), «Деснянська» (м. Чернігів), «Донецьке кредитне товариство» (м. Донецьк), «Мрія» (м. Ужгород), «Новий світ надії» (смт Новий Світ, Донецька обл.), «Турбота» (м. Київ), «Україна» (м. Харків), «Україна-центр» (м. Кіровоград)) та виключенням з Державного реєстру фінансових установ (кредитні спілки «Морське кредитне товариство» (м. Одеса), «Фенікс» (м. Полтава)).

3. У разі несплати кредитними спілками-членами ВАКС членського внеску за один квартал надсилати лист з нагадуванням про заборгованість і блокувати доступ до інформаційних ресурсів і послуг з боку ВАКС, при цьому кредитні спілки обов'язково повинні надавати звітність до Асоціації. У разі несплати кредитними спілками-членами ВАКС членського внеску за два квартали, автоматично виносити на розгляд Правління ВАКС питання про виключення кредитної спілки з членів ВАКС.

4. Затвердили Концептуальні засади удосконалення системи навчання та підвищення кваліфікації фахівців кредитних спілок-членів ВАКС.

5. Ухвалили План проведення навчальних заходів ВАКС на 2011 рік за основу, надавши Виконавчій дирекції ВАКС право в разі необхідності вносити в нього корективи з подальшим інформуванням Правління ВАКС.

6. Розміщувати і постійно оновлювати план проведення навчальних заходів ВАКС на сайті ВАКС.

7. Увести практику відкритої реалізації методичних матеріалів семінарів після їх проведення.

8. Затвердили загальні питання подальшої діяльності ВАКС і напрямки діяльності ВАКС на 2011 рік.

9. Правління підтримало ініціативу виконавчої дирекції ВАКС щодо проведення асоціацією PR-кампанії, направленої на підтримку позитивного іміджу кредитних спілок.

10. Ухвалили рішення провести позачергову конференцію 15 грудня 2010 року в місті Києві з порядком денним:

  • Про діяльність ВАКС у червні — листопаді 2010 р.
  • Про фінансову діяльність ВАКС у червні — листопаді 2010 р.
  • Про фінансування діяльності ВАКС у 2011 році.
  • Основні напрямки діяльності ВАКС на 2011 рік.
  • Внесення змін і доповнень до внутрішніх документів ВАКС.
  • Різне.

11. Підтримати ініціативу заступника голови Ради НАКСУ Ковальова Ю. В. щодо проведення зустрічі Правління ВАКС з Радою НАКСУ. При цьому, запропонувати Раді НАКСУ провести таку зустріч у рамках конференції ВАКС, що відбудеться 15 грудня 2010 року.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net