Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Як застосовує рекомендації FATF приватний сектор в Україні?

Вчора, 23 травня, співробітники ВАКС взяли участь у міжнародному найково-практичному семінарі «Практика застосування Рекомендацій FATF державним та приватним секторами: реалізація результатів Національної оцінки ризиків».

Цей захід був проведений у межах щорічних заходів щодо обміну досвідом між підрозділами фінансової розвідки України та Польщі.

Організатор семінару — Державна служба фінансового моніторингу України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за участі представників Міністерства фінансів Польщі.

Участь у навчальному заході взяли представники українських державних і громадських структур, правоохоронних і судових органів України, професійних організацій суб’єктів первинного фінансового моніторингу, навчальних закладів, наукових установ, міжнародні експерти. Зоврема, ВАКС представляли Ольга Мороз і Анна Нагребельна.

Під час семінару обговорювали принципи роботи експертних місій Комітету Ради Європи MONEYVAL, нову концепцію методології Національної оцінки ризиків, а також практики застосування рекомендацій FATF.

Крім того, польські колеги поділилися досвідом запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Нагадаємо, MONEYVAL у своєму звіті 30 січня 2018 року підтвердив, що Україна є надійною юрисдикцією в питаннях боротьби з відмиванням коштів і фінансуванням тероризму. Українською звіт MONEYVAL тут.

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1515

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net