Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

КС «Бойківщина» провела загальні збори

У неділю, 20 травня цього року, в Дрогобицькому районному Народному домі відбулись чергові Загальні збори членів Кредитної спілки «Бойківщина». 

На цих зборах було заслухано та затверджено звіти органів управління, аудиторський висновок і річний фінансовий звіт про діяльність спілки в 2017 році, розглянуто інші питання згідно з порядком денним. Усі присутні мали можливість ознайомитись з результатами роботи спілки в протягом останнього року, планами на майбутнє й отримати відповіді на свої питання.

Враховуючи те, що минулого року кредитній спілці «Бойківщина» виповнилось 20 років, багато членів спілки, які брали активну участь у заснуванні та її розвитку, були нагородженні відзнаками спілки, зокрема орденами «Бойківський хрест» I, II та III ступенів, Почесними грамотами Кредитної спілки «Бойківщина», Подяками та подарунками.

Закінчились Загальні збори концертом, організованим Відділом культури Дрогобицької РДА, та цікавим спілкуванням членів спілки в тісному колі однодумців. Усі присутні отримали задоволення від участі в проведенні зборів і черговий раз переконались в тому, що Кредитна спілка «Бойківщина» є успішною фінансовою організацією та служить яскравим прикладом найкращих традицій української кредитної кооперації.

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=1514


 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net